Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
´KİTAP HER YERDE´ ETKİNLİĞİNE BAŞKANDA TAKILDI
´KİTAP HER YERDE´ ETKİNLİĞİNE BAŞKANDA TAKILDI
"Kitap Her Yerde" kampanyası başlatan ve kitap okumayı farklı alanlara taşıyan Çorlu Melahat Kozar İlk ve Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri, kitaplarını bu defa Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ile birlikte okudu.
KADİR DEDE SANDIKTA KAYBETTİ MAKAMIYLA İNKİTAM ALIYOR
KADİR DEDE SANDIKTA KAYBETTİ MAKAMIYLA İNKİTAM ALIYOR
Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen CHP Süleymanpaşa İlçe kongresinde adeta bir devrim yaşandı.
Çorlu Birlikte Çok Güçlü
Çorlu Birlikte Çok Güçlü
Biz bugün karşınıza büyük ve güçlü bir ekip olarak çıkıyoruz. Gerçek başarıların arkasında şahısların değil, güçlü ekiplerin birlikte çalışması yattığına inanıyoruz. Ekibimizi bir araya getirirken tüm üyelerimizi temsil edecek kurum ve şahısları bir araya getirdik. Ticaret erbabından sanayicilere kadar tüm işletmelerin temsil edilmeleri, ihtiyaçlarının gündeme getirilmesi ve desteklenmeleri bölge için büyük önem arz etmektedir. Bizim senedimiz ekibimiz tüm Çorlu TSO üyelerinin desteği ile bölgeyi ve Çorlu Ticaret ve Sanayi odasını sadece ulusal değil, uluslararası düzeyde de çok büyük başarılara taşıyacağıdır. Bugün birlik olma ve beraber hareket etme günüdür. Bugün Çorlu için rekabette öne geçme günüdür.
ALTAN ERSİN TEKRAR YARGILANACAKMI?
ALTAN ERSİN TEKRAR YARGILANACAKMI?
Çorlu eski ticaret ve sanayi odası başkanı Tarkan Ersin gazetemizi ziyaret ederek şu anda yurt dışında kaçak olarak yaşayan Çorlu eski belediye başkanı olan ağabeyi Altan Ersin hakkında çok çarpıcı iddialarda bulundu.
OTİZM BESLENME VE TEDAVİSİ
OTİZM BESLENME VE TEDAVİSİ
Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Güzen Eşsiz otizm´in, son yıllarda tıptaki önemli ilerlemelere rağmen önü alınamaz bir şekilde fazlalaştığını bildirdi. Türkiye‘de 68 çocuktan birinin otizmli olduğunu ifade eden Dr. Eşsiz ailelere, otizmden etkilenen çocukların beslenmeleri ve tedavilerine ilişkin bilgiler verdi.
GELİŞİMİN ADRESİ ÇORLU BELEDİYESİ
GELİŞİMİN ADRESİ ÇORLU BELEDİYESİ
Çorlu Belediyesi hayatın her alanında örnek projelerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Belediye Başkanı Ünal Baysan’ın önderliğinde takdir toplayan projeler ortaya koyan Çorlu Belediyesi projeleri birer birer hayat geçiriyor.
TEKİRDAĞ’IN CAZİBE MERKEZİ: SÜLEYMANPAŞA
TEKİRDAĞ’IN CAZİBE MERKEZİ: SÜLEYMANPAŞA
Süleymanpaşa Belediyesi, hizmette ilklere imza atmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde hobi bahçelerinin açılışını ve kura ile teslimini gerçekleştiren Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, şimdi de Türkiye’de bir ilk olan Kitap Parkı’nın açılışını görkemli bir törenle yaptı.
MUSTAFA YEL BEYİN KANAMASI GEÇİRDİ
MUSTAFA YEL BEYİN KANAMASI GEÇİRDİ
Geçirdiği rahatsızlık sonucu Ankara’da özel bir hastaneye kaldırılan AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel’in beyin kanaması geçirdiği belirlendi.
HALKIN GÜNDEMİ ADEM DALGIÇ
HALKIN GÜNDEMİ ADEM DALGIÇ
2009-2014 yılları arasında Tekirdağ Belediye Başkanlığı yapan Op Dr Adem Dalgıç, gerek Tekirdağ Devlet Hastanesi Başhekimliği gerekse belediye başkanlığı döneminde Tekirdağ halkının takdirini kazanmış bir isim olarak ön plana çıkıyor.
BU NE REZALET?
BU NE REZALET?
Büyük ümitlerle ve şaşaalı kutlamalarla Tekirdağ’a kazandırılan Atatürk Spor Salonu, kötü yönetim yüzünden hizmet veremez hale geldi.
SÜLEYMANPAŞA’DA EŞKİNAT FARKI
SÜLEYMANPAŞA’DA EŞKİNAT FARKI
CHP'den beş aday adayının yarıştığı Süleymanpaşa’da projeleri ve vizyonuyla en çok fark yaratan isim Ekrem Eşkinat oldu.
BAŞHEKİM BECERİR SÜLEYMANPAŞA’YA TALİP
BAŞHEKİM BECERİR SÜLEYMANPAŞA’YA TALİP
Tekirdağ Devlet Hastanesi Başhekimi Cengiz Becerir, başarılı başhekimlik kariyerinin ardından Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı’na Ak Parti’den aday adayı oldu. 17 yıldır Tekirdağ’da görev yapan Becerir, projeleri ve uzman ekibiyle Süleymanpaşa’ya talip olduklarını ifade etti.
Meriç AKP
Meriç AKP'den Ergene'ye Aday Adayı
2014 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde yeni kurulan Ergene İlçesi için Adalet ve Kalkınma Partisi'nden Seyfettin Meriç Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.
SADECE HELİKOPTERLE GİDİLEN SANAYİ SİTESİ !
SADECE HELİKOPTERLE GİDİLEN SANAYİ SİTESİ !
Doğu cephesinin çevre yoluna baktığı ve kesinlikle çevre yoluna çıkış yapamayacağı anlaşılan sitenin diğer üç yönünde de özel mülklerin bulunduğu, bu nedenle söz konusu siteye sadece helikopterle giriş-çıkış yapılabileceği ifade edildi.
Anne adayları sıcaklardan kendinizi ve bebeğinizi korumanın yolları
Anne adayları sıcaklardan kendinizi ve bebeğinizi korumanın yolları
Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi Kadın Hastalıklar ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Gılbaz Akel anne adaylarını uyarıyor
Sıcak Havalarda Kalbinize Dikkat!
Sıcak Havalarda Kalbinize Dikkat!
Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Vedat ASLAN artan sıcak havaların kalp krizi riskini arttırdığını söyledi.
Vizyondaki Filmler
Tekirdağ için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:39 08:26 13:23 15:43 18:02 19:35
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Affetmek, zaferin zekâtıdır.

Hz. Muhammed
-Global ısınma yüzünden yükselen deniz seviyesi, 2050 yılında Shangai ve deniz kıyısındaki Çin şehirlerinde büyük sellere neden olacak.Bu sellerde 76 milyon kişi evsiz kalacak. -Üzerinde barkodu olan ilk ürün Wringleys marka sakızdır. -Kereviz yerken harcanan kalori, verdiği kaloriden fazladır

İlginç Bilgiler 3
Çorbanızı kısık ateşte pişirerek lezzetini artırabilirsiniz. Pişirme esnasında çorbanıza ekleyeceğiniz su mutlaka sıcak olsun. Çorbalarınızda tuzu fazla kaçırırsanız bir patatesin kabuklarını soyun ve dörde bölerek çorbanın içine atın.

Çorba Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları
SAYFA EDİTÖRÜ

olayaktif@hotmail.com

RESMİ İLAN

Şuan herhangi bir ilan bulunmamaktadır.

İLETİŞİM

 Telefon  : 0 282 262 50 20

 GSM       : 0 538 501 00 00

 E-posta : olayaktif@hotmail.com